Newsletter PIFE

Logowanie/Rejestracja

Statystyki przeglądania

3603478
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Ogółem
79
142
79
3455004
3677
15259
3603478

Twoje IP: 185.191.171.9
Zegar serwera: 2022-01-24 16:44:33

Konkurs „Funduszowa Aqua”

wodaZapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem informacji dotyczących Funduszy Europejskich do wzięcia udziału w konkursie „Funduszowa Aqua”. Konkurs ma na celu promocję strony www.pife.podkarpackie.pl, podniesienie poziomu wiedzy na temat Funduszy Europejskich oraz sposobu i efektów ich wdrażania w latach 2007-2013.

Konkurs trwa od 01.05.2013 r. do 31.12.2013 r.

W konkursie może wziąć udział każda osoba, która będzie uczestniczyła w imprezie plenerowej obsługiwanej przez Sieć Punktów Funduszy Europejskich województwa podkarpackiego, w Mobilnym Punkcie Informacyjnym lub odwiedzi jeden z punktów oraz otrzyma od konsultanta bezpłatną butelkę wody „Funduszowa Aqua”.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy oddać pustą butelkę po wodzie „Funduszowa Aqua” i odebrać kod konkursowy, a następnie zarejestrować się na stronie internetowej www.pife.podkarpackie.pl (poprzez znajdujący się w prawej kolumnie moduł: "Logowanie/Rejestracja" -> Załóż konto) i wpisać, po wcześniejszym zalogowaniu się, w udostępniony formularz znaki kodu konkursowego, imię i nazwisko oraz adres e-mailowy.

Jedna zwrócona butelka po wodzie „Funduszowa Aqua” uprawnia do odebrania jednego kodu konkursowego. Butelkę można oddać na stoisku Sieci Punktów podczas imprezy plenerowej, podczas Mobilnego Punktu Informacyjnego albo w siedzibie jednego z punktów w województwie podkarpackim.

Spośród zgłoszeń zarejestrowanych na stronie www.pife.podkarpackie.pl zostaną rozlosowane upominki w postaci nagród rzeczowych.

Zarejestrowanie się na stronie internetowej Organizatora Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się z regulaminem Konkursu i akceptacją jego postanowień.

W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego oraz członkowie ich najbliższej rodziny.

Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie - Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Województwie Podkarpackim.

Dodatkowych informacji na temat konkursu można uzyskać od konsultantów Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Data publikacji: 01.05.2013r.
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
tel. 17 747 64 15, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

footer pife31

güvenlik şirketleri weblebi