Wrota Podkarpackie
Wrota  >  Edukacja

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że strona ma charakter archiwalny. Zapraszamy do nowej odsłony serwisu pod adresem www.edukacja.wrotapodkarpackie.pl

Ruszył nabór w placówkach oświatowych województwa podkarpackiego.

Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą z upoważnienia Ministra Edukacji Narodowej od 2010 roku kieruje polskich nauczycieli do pracy dydaktycznej za granicą.  ... czytaj więcej  »

Konferencja "Cyfrowa szkoła – czyli jaka?”

20 marca 2013 r. w sali wystawowo-konferencyjnej w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnobrzegu odbędzie się konferencja  ... czytaj więcej  »

Rekrutacja do policealnych szkół medycznych

Policealne szkoły medyczne ogłaszają rekrutacje na rok szkolny 2013/2014 na kierunki kształcenia  ... czytaj więcej  »

VIII Wojewódzki Konkurs Origami - Rymanów Zdrój

W dniach 30 - 31.05.2014r. w Rymanowie Zdroju odbył się VIII Wojewódzki Kon-kurs Origami zorganizowany w ramach Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „WĘDRÓWKI PO KRAINIE ORIGAMI”.  ... czytaj więcej  »

Imperium Techniki zaprasza na kolonię z robotami!

Od 30 czerwca do 11 lipca w Szkole Podstawowej nr 11 przy Podwisłoczu oraz 2-10 sierpnia na Solinie imperium techniki zaprasza na obóz Robo Camp.  ... czytaj więcej  »

Brak naboru wniosków w programie „Nie zagubić talentu”

Departament Edukacji i Nauki informuje, że w 2014 roku nie będzie przeprowadzony nabór wniosków o przyznanie stypendiów oraz nagród pieniężnych w ramach programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży „Nie zagubić talentu”.  ... czytaj więcej  »

Nowe technologie dla każdego

15 kwietnia 2014 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnobrzegu odbędzie się konferencja  ... czytaj więcej  »

Dorota „Superniania” Zawadzka w Zespole Szkół Nr 6 w Rzeszowie„Budowanie relacji: Nauczyciel – Uczeń – Rodzic”

12 grudnia 2013 roku w Zespole Szkół Nr 6 w Rzeszowie Gościem Specjalnym na spotkaniu rodziców i nauczycieli była Dorota Zawadzka – psycholog rozwojowy, redaktor naczelna serwisu dla rodziców parenting.pl. Jej działalność jest bardzo znacząca, jeśli chodzi o dobro dziecka.  ... czytaj więcej  »

Przyznano nagrody pieniężne oraz stypendia za osiągnięcia naukowe w ramach programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży „Nie zagubić talentu”

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, na posiedzeniu w dniu 19 listopada 2013 r., przyznał stypendia dla uczniów za osiągnięcia naukowe, na okres od 1 września 2013 r. do 30 czerwca 2014 r.  ... czytaj więcej  »

65 lecie szkolnictwa sanatoryjnego w Rymanowie Zdroju

17 października 2013 Zespół Szkół Specjalnych w Rymanowie Zdroju obchodził Jubileusz 65 - lecia Szkolnictwa Sanatoryjnego. Uroczystość była okazją do przypomnienia, iż odkrycie źródeł wód mineralnych dało początek powstaniu uzdrowiska Rymanów Zdrój.  ... czytaj więcej  »
Kontakt   •    Mapa portalu   •    Co to są Wrota Podkarpackie?

Copyright © 2006 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Realizacja COMARCH