Wrota Podkarpackie
Wrota  >  Gospodarka

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że strona ma charakter archiwalny. Zapraszamy do nowej odsłony serwisu pod adresem www.gospodarka.wrotapodkarpackie.pl

Podkarpackie w Centrum Nauki Kopernik

Miniaturowy system sterowania i nawigacji dla platform latających, wynalazek z Podkarpackiego, który zdobył złoty medal na Światowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik w Brukseli -– został zaprezentowany na stoisku Województwa Podkarpackiego podczas XXI Giełdy Wynalazków w warszawskim Centrum Nauki Kopernik (11-12 lutego).  ... czytaj więcej  »

Wielkie święto lotnicze w Mielcu

Na pikniku w Mielcu, już 17 sierpnia, nie może zabraknąć żadnego miłośnika awiacji. Z okazji 75-lecia przemysłu lotniczego nad przyzakładowym lotniskiem odbędzie się pokaz 30 statków powietrznych  ... czytaj więcej  »

Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług użyteczności publicznej w zakresie wykonywania kolejowych przewozów pasażerskich w 2015 roku

Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług użyteczności publicznej w zakresie wykonywania kolejowych przewozów pasażerskich organizowanych przez Województwo Podkarpackie w okresie od 1 stycznia 2015 roku do 31 grudnia 2015 roku.  ... czytaj więcej  »

Targi Innowacji i Przedsiębiorczości

24 kwietnia br. rozpoczną się pierwsze Targi Innowacji i Przedsiębiorczości 4 FUTURE oraz Spotkania Kooperacyjne firm-lokatorów i klastrów w Łódzkim Regionalnym Parku Naukowo-Technologicznym. W ciągu dwóch dni odbędą się dwie imprezy, na których członkowie klastrów z całej Polski będą mieli okazję zapoznać się z działalnością podobnych do siebie firm oraz zaprezentować swoją ofertę przed szeroką publicznością.  ... czytaj więcej  »

Punkt Kontaktowy ds. e-handlu dla Usługodawców i Usługobiorców „e-PUNKT”

Przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości funkcjonuje Punkt Kontaktowy ds. e-handlu dla Usługodawców i Usługobiorców „e-PUNKT”. Do głównych zadań e-PUNKTU należą: szerzenie wiedzy na temat prawa obrotu elektronicznego w celu ułatwienia prowadzenia działalności gospodarczej z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych przez przedsiębiorców oraz pomoc w bezpiecznym i swobodnym korzystaniu z ofert tych przedsiębiorców przez ich klientów.  ... czytaj więcej  »

Krajowe Forum Jednolitego Rynku - Warszawa, 18 października 2012 r.

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce i Ministerstwo Gospodarki zapraszają na Krajowe Forum Jednolitego Rynku Single Market Forum 2012 (SIMFO 2012) 18 października 2012 r. Ministerstwo Gospodarki - Sala pod Kopułą pl. Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie  ... czytaj więcej  »

Ministerstwo Gospodarki rozpoczęło nabór do branżowego programu promocji polskich firm IT/ICT za granicą

Celem branżowego programu promocji jest wykreowanie nowych, silnych polskich marek, które będą rozpoznawane na świecie i kojarzone z Polską. Polscy przedsiębiorcy mogą liczyć na zwrot nawet 75 procent kosztów kwalifikowanych udziału w zagranicznych targach branżowych i misjach gospodarczych objętych programem. Branżowy program promocji branży IT/ICT realizowany będzie do 31 marca 2015 roku, a działania promocyjne organizowane będą na terenie Polski, Niemiec, Norwegii, Szwecji, Hiszpanii, Brazylii, Japonii i Stanów Zjednoczonych  ... czytaj więcej  »

Ogłoszenie dot. kolejowych przewozów pasażerskich w 2014 roku

Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia na świadczenie usług użyteczności publicznej w zakresie wykonywania kolejowych przewozów pasażerskich organizowanych przez Województwo Podkarpackie w okresie od 1 stycznia 2014 roku do 31 grudnia 2014 roku  ... czytaj więcej  »

Zaproszenie dla przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu oraz jst na KONFERENCJĘ INAUGURUJĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ CENTRUM OBSŁUGI INWESTORÓW I EKSPORTERÓW W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM

W dniu 20 października 2011 r. w Polańczyku, odbędzie się, kierowana do przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu oraz jednostek samorządu terytorialnego, konferencja inaugurująca działalność Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w województwie podkarpackim. Organizatorem przedsięwzięcia jest Ministerstwo Gospodarki oraz Województwo Podkarpackie.  ... czytaj więcej  »

XVIII Podkarpackie Forum Innowacyjności - Innowacja i kapitalizacja możliwości w Europie

Politechnika Rzeszowska wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, serdecznie zapraszają w dniach 9 – 10 czerwca 2011 roku na XVIII Podkarpackie Forum Innowacyjności – Innovation and Capitalization of Opportunities in Europe - Innowacja i kapitalizacja możliwości w Europie.  ... czytaj więcej  »
Kontakt   •    Mapa portalu   •    Co to są Wrota Podkarpackie?

Copyright © 2006 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Realizacja COMARCH