Wrota Podkarpackie
Wrota  >  Praca

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że strona ma charakter archiwalny. Zapraszamy do nowej odsłony serwisu pod adresem www.praca.wrotapodkarpackie.pl

Leżajskie Targi Pracy 2013

Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku informuje że 25 kwietnia 2013 od godziny 10:00 do 14:00 zostanie przeprowadzona VI edycja Leżajskich Targów Pracy 2013 (LTP). Targi odbędą się w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku ul. Mickiewicza 67  ... czytaj więcej  »

Targi Edukacji i Pracy w PWSZ w Sanoku

Około 700 osób wzięło udział w Targach Edukacji i Pracy. Odbyły się one 25 października br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku.  ... czytaj więcej  »

VIII Uniwersyteckie Targi Pracy

Biuro Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza na VIII Uniwersyteckie Targi Pracy, które odbędą się 18 kwietnia 2012 r. w godzinach od  ... czytaj więcej  »

Rejestracja w urzędzie pracy to nie wszystko!

Praca stanowi niezwykle ważny element życia każdego z nas. Źle znosimy sytuację, kiedy nie możemy jej znaleźć – czujemy się niedowartościowani i niepotrzebni, ale i wtedy, gdy nie daje nam ona zawodowej satysfakcji – traktujemy ją jak karę, zło konieczne. Wtedy właśnie zadajemy sobie pytanie – co dalej? Z odpowiedzią spieszą doradcy zawodowi, którzy podpowiadają jak kształtować swoją ścieżkę kariery.  ... czytaj więcej  »

Praca za granicą – spotkanie informacyjne

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie - Oddział Zamiejscowy w Krośnie w dniu 14 lipca b.r. organizuje dzień informacyjny dla osób zatrudnionych lub zamierzających podjąć zatrudnienie w krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.  ... czytaj więcej  »

Prace społecznie użyteczne w mieście Sanoku

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej po raz kolejny organizuje w mieście Sanok prace społecznie użyteczne. Jest to możliwe na mocy porozumienia w sprawie organizacji tych prac pomiędzy Powiatem Sanockim (Powiatowym Urzędem Pracy), a Gminą Miasta Sanoka (Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej).  ... czytaj więcej  »

Leżajskie Targi Pracy 2011

Powiatowy Urząd Pracy ma przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w „IV edycji Leżajskich Targach Pracy 2011” organizowanych w dniu 28.04.2011r., które odbędą się w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku ul. Mickiewicza 67. Organizatorem wydarzenia jest Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku oraz Starostwo Powiatowe w Leżajsku.  ... czytaj więcej  »

Komisja Europejska: 453,5 tys. euro dla zwolnionych pracowników na Podkarpaciu

Komisja Europejska zaakceptowała w poniedziałek wniosek Polski o wsparcie zwolnionych pracowników trzech zakładów produkcji maszyn w województwie podkarpackim. 453 570 euro z funduszu globalizacyjnego UE ma pomóc 200 osobom znaleźć nową pracę.  ... czytaj więcej  »

Rekrutacja do projektu "DAJMY SZANSĘ DOJRZAŁOŚCI" skierowanego do osób bezrobotnych po 45 roku życia

JEŚLI CHCESZ: Zwiększyć swoje szanse na rynku pracy poprzez zmianę lub podniesienie kwalifikacji zawodowych szkolenia dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zgłoś się do projektu: „DAJMY SZANSĘ DOJRZAŁOŚCI”.  ... czytaj więcej  »

Rekrutacja do projektu "FOCUS" skierowanego do osób długotrwale bezrobotnych oraz osób niepełnosprawnych

Szukasz pracy? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Weź udział w Projekcie „FOCUS – Twoje miejsce w życiu, Twoje miejsce na rynku pracy”  ... czytaj więcej  »
Kontakt   •    Mapa portalu   •    Co to są Wrota Podkarpackie?

Copyright © 2006 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Realizacja COMARCH