Wrota Podkarpackie
Wrota  >  Rolnictwo


Witamy w serwisie poświęconym podkarpackiemu rolnictwu. Zamieściliśmy tutaj informacje ogólne, pozwalające na przegląd dostępnej wiedzy w tym zakresie, a w przyszłości również takie, które mogą okazać się pomocne w prowadzeniu czy rozpoczęciu działalności rolniczej. Zapraszamy Państwa do pomocy w redagowaniu tego serwisu i do nasyłania ciekawych informacji oraz sugestii na adresy: a.bem@podkarpackie.pl oraz m.matusz@podkarpackie.pl

"Polski Producent Żywności 2014"

Województwo Podkarpackie przystąpiło do XVIII edycji inicjatywy pozytywistycznej "Polski Producent Żywności 2014" organizowanej od 1997 roku przez Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Poznaniu. Jej głównym celem jest promowanie najlepszych, polskich producentów żywności i wytwarzanych przez nich produktów, oraz obrona ich ekonomicznych interesów  ... czytaj więcej  »

Listy zalecanych do uprawy odmian na obszarze województwa na rok 2014

Listy zalecanych do uprawy odmian na obszarze województwa na rok 2014  ... czytaj więcej  »

„Polska - atrakcyjny sąsiad”

W dniu 31.01.214 Województwo Podkarpackie oraz Podkarpacka Regionalna Organizacjia Turystyczna uczestniczyły w konferencji „Polska - atrakcyjny sąsiad” w stolicy Słowacji - Bratysławie.  ... czytaj więcej  »

Podkarpaccy producenci wyróżnieni w programie wyemitowanym przez TVP

Podkarpaccy producenci wyróżnieni w programie wyemitowanym przez TVP  ... czytaj więcej  »

Zaproszenie na otwarte spotkanie konsultacyjne projektu dokumentu pn.: „Wojewódzki Program Rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii dla Województwa Podkarpackiego”

Zaproszenie na otwarte spotkanie konsultacyjne projektu dokumentu pn.: „Wojewódzki Program Rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii dla Województwa Podkarpackiego” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko  ... czytaj więcej  »

Województwo Podkarpackie na Targach POLAGRA FOOD w Poznaniu

W dniach 21-24 września 2013 r. producenci z Województwa Podkarpackiego uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD 2013. To największe Targi w Polsce oraz Europie Środkowej i Wschodniej prezentujące kompleksową ofertę dla wszystkich sektorów przemysłu spożywczego.  ... czytaj więcej  »

Podkarpackie Regionalia

W dniu 21 września 2013 r. po raz czwarty odbyły się „Podkarpackie Regionalia”. To impreza, której ideą jest promocja żywności wysokiej jakości oraz popularyzacja podtrzymywania tradycji i ochrony dziedzictwa kulturowego. Tym razem królował „ziemniak”. Impreza zatytułowana była „od ziemniaka po frytkę”. Ideą tej edycji było uświadomienie konsumentom jak wiele jest odmian ziemniaków oraz ich zastosowanie.  ... czytaj więcej  »

Ogromny sukces podkarpackich pszczelarzy w Düsseldorfie.

Podkarpaccy pszczelarze w dniu 21 września br. promowali miody w delikatesach EDEKA w Düsseldorfie. Były to miody ekologiczne oraz regionalne tj. Podkarpacki miód spadziowy, a także miód lipowy, jaworowy oraz pierzga. Miody produkowane na terenie województwa podkarpackiego znalazły uznanie wśród niemieckich konsumentów.  ... czytaj więcej  »

Podkarpackie Regionalia

W dniu 21 września 2013 r. w Rzeszowie, na terenie Podkarpackiego Centrum Hurtowego AGROHURT S.A. w Hali nr 4 przy ul. Lubelskiej 46, odbędą się „Podkarpackie Regionalia” – Wystawa podkarpackich produktów lokalnych.  ... czytaj więcej  »

V Edycja Targów Lokalnych Grup Działania z terenu województwa podkarpackiego

   ... czytaj więcej  »
Kontakt   •    Mapa portalu   •    Co to są Wrota Podkarpackie?

Copyright © 2006 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Realizacja COMARCH