Wrota Podkarpackie
Wrota  >  Rolnictwo  >  Aktualności

Podkarpackie Regionalia

Informację udostępniono: Strona nie jest w emisji.


          W dniu 21 września 2013 r. w Rzeszowie, na terenie Podkarpackiego Centrum Hurtowego AGROHURT S.A. w Hali nr 4 przy ul. Lubelskiej 46, odbędą się „Podkarpackie Regionalia” – Wystawa podkarpackich produktów lokalnych.


         Celem Wystawy jest promocja produktów żywnościowych wysokiej jakości, ekologicznych i ogrodniczych oraz ich identyfikacja. Udział w takich wydarzeniach targowych i wystawach daje silny bodziec gospodarczy i promocyjny oraz ma na celu promowanie lokalnej przedsiębiorczości, rolnictwa i obszarów wiejskich.


         Podczas Wystawy odbędzie się degustacja produktów tradycyjnych, regionalnych i ekologicznych. W imprezie Podkarpackie Regionalia pośród wystawców prezentować będą się Koła Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenia oraz producenci i wytwórcy produktów tradycyjnych, ekologicznych i lokalnych.

 

 

         Uroczyste otwarcie Wystawy – „ Podkarpackie Regionalia” odbędzie się
w dniu 21 września 2013 r. o godz. 10.00.


       Informacje dostępne są w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Departamencie Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem - osobą do kontaktu jest Pani Dorota Jamrozy Kierownik Oddziału Wielofunkcyjnego Rozwoju Wsi i Żywności Wysokiej Jakości - tel.17 7476338.

 

REGULAMIN REGIONALIA - pobierz

Zamieścił: Marcin Matusz
Kontakt   •    Mapa portalu   •    Co to są Wrota Podkarpackie?

Copyright © 2006 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Realizacja COMARCH