Wrota Podkarpackie
Wrota  >  Sport

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że strona ma charakter archiwalny. Zapraszamy do nowej odsłony serwisu pod adresem www.sport.wrotapodkarpackie.pl

Powołanie Zawodniczki UKS Akademia Judo Rzeszów do startu w Pucharze Europy - Bielsko Biała 2014

Zawodniczka Justyna Kuna w kategorii wagowej 44 kg. otrzymała powołanie na Puchar Europy Juniorek Młodszych w Bielsku Białej  ... czytaj więcej  »

III Łańcucki Maraton MTB

   ... czytaj więcej  »

Mistrzostwa Europy seniorów i młodzieżowców w sumo

W dniach 25-27 kwietnia 2014 r. w Warszawie rozegrano Mistrzostwa Europy seniorów i młodzieżowców w sumo. Doskonale w turnieju walczyła Karolina Pieprzak- zawodniczka LUKS „Syrena” Gnojnica, zdobywając mistrzowski tytuł wśród młodzieżowców w turnieju indywidualnym U23 oraz srebro w drużynie i brąz w U21  ... czytaj więcej  »

Konkurs ofert na realizację programów Mały Mistrz i Multisport

Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację na terenie naszego województwa programów Mały Mistrz i Multisport. Ofert należy składać do 23 maja br.  ... czytaj więcej  »

Samorządowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

W sobotę 26 kwietnia 2014 r. na sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum im Św. Kingi w Czudcu został rozegrany Turniej Samorządowy w halowej piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Czudec Stanisława Gierlaka  ... czytaj więcej  »

Międzynarodowy Turniej Judo - Słowacja

Z medalami powrócili z Bardejowa na Słowacji judocy i judoczki Millenium Rzeszów gzie odbył się Międzynarodowy Turniej Judo  ... czytaj więcej  »

Słowacki Międzynarodowy Turniej Judo

Słowacki Międzynarodowy Turniej judo o Puchar Primatora Mesta Bardejov odbył się 26.04.2014 w mieście Bardejov. W turnieju wystartowało ponad 600 zawodników ze Słowacji, Ukrainy, Polski, Węgier i Czech  ... czytaj więcej  »

II Grand Prix Białej Gwiazdy

Podczas II Grand Prix Białej Gwiazdy na Wiśle Kraków zawodnicy UKS "Akademia Judo Rzeszów" zdobyli 7 medali  ... czytaj więcej  »

Judo - Międzynarodowy Turniej Dzieci

Z medalami powrócili mali judocy Millenium Rzeszów z Krakowa gdzie w niedzielę 13 kwietnia 2014 r. odbył się Międzynarodowy Turniej Dzieci  ... czytaj więcej  »

Mistrzostwa Polski Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie

12 kwietnia 2014 r. na trasie wyznaczonej w parku "Pod Dębami" w Ustrzykach Dolnych odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie  ... czytaj więcej  »
Kontakt   •    Mapa portalu   •    Co to są Wrota Podkarpackie?

Copyright © 2006 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Realizacja COMARCH