Wrota Podkarpackie
Wrota  >  Zdrowie  >  Aktualności

Perły Medycyny 2008 - SP ZOZ Lesko wyróżniony

Informację udostępniono: Strona nie jest w emisji.


29 listopada 2008 roku rozstrzygnięta została II Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Medycznego PERŁY MEDYCYNY. Już po raz drugi Kapituła Konkursu nagrodziła najlepsze zakłady opieki zdrowotnej i firmy działające na rynku medycznym.

Konkurs jest organizowany przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza oraz Europę 2000 Consulting Sp. z o.o.

Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się już tradycyjnie w Hotelu Gromada w Warszawie, podczas Wielkiej Gali Medycyny i Mazowieckiej Przedsiębiorczości. W konkursowe szranki stanęło ponad 70 Uczestników. Rywalizacja była bardzo zacięta, bowiem wszyscy nominowani reprezentowali bardzo wysoki poziom. Zgodnie z celem konkursu – nagrodzeni zostali ci, którzy zakresem swojej działalności oraz przy udziale kompetentnego personelu wpływają na poziom oferowanych produktów i usług – ich dostępność i jakość, mając przy tym na uwadze bezpieczeństwo pacjentów oraz klientów.

Od samego początku ideę konkursu wspierają zacne i szacowne instytucje: Polskie Towarzystwo Lekarskie, Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne, Związek Pracodawców Ratownictwa Medycznego SP ZOZ, Polski Związek Producentów Leków Bez Recepty PASMI, jak również Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wielka Gala Medycyny i Mazowieckiej Przedsiębiorczości, na której bawiło się ponad 650 osób, była przedsięwzięciem niezwykle uroczystym. Oprócz przedstawicieli tegorocznych Laureatów, swoją obecnością zaszczycili nas ludzie świata polityki, biznesu i oczywiście branży medycznej. W ubiegłym roku integracja uczestników Konkursu PERŁY MEDYCYNY i konkursu MAZOWIECKA FIRMA ROKU okazała się wyjątkowo owocna, co też powtórzono w tym roku dodatkowo dołączając do grona nagrodzonych najlepsze gminy i powiaty z Mazowsza. Półtoragodzinną część oficjalną poprowadzili Tomasz Kammel i Karolina Muszalak. Zwycięzcom wręczono złote, srebrne i brązowe statuetki w poszczególnych kategoriach, a także dyplomy dla wyróżnionych uczestników.
Wyjątkowym punktem programu uroczystości, było nagrodzenie Pani Bożeny Walter – Prezesa Fundacji TVN „nie jesteś sam” oraz Pana Jerzego Owsiaka – Prezesa Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Statuetką i Dyplomem Uznania:
„Za szczególną wrażliwość na ludzkie potrzeby oraz nieocenioną pomoc w ratowaniu życia”.

Po tej uroczystości był czas dla prasy lokalnej, ogólnopolskiej, korespondentów radiowych i telewizji. Po części oficjalnej rozpoczął się uroczysty bal, podczas którego już tradycyjnie przeprowadzono aukcję charytatywną. Dochód zostanie przeznaczony na Stowarzyszenie działające na rzecz Osób Niepełnosprawnych „Budzimy Nadzieje Drzewica”.

Po raz kolejny Organizatorzy konkursu udowodnili, że w dobie nieustających zmian, jakie dokonują się na rynku usług medycznych – są ludzie, dla których ochrona ludzkiego życia jest najwyższą wartością.

W tym roku Uczestnicy rywalizowali o złotą, srebrną i brązową statuetkę „Perła Eskulapa” w jednej z 13 kategorii konkursowych. Nasza jednostka uczestniczyła w kategorii:
SZPITALE WIELOSPECJALISTYCZNE – PONIŻEJ 400 ŁÓŻEK i otrzymała wyróżnienie. Tym samym ma prawo do używania loga.

Proszę kliknąć, aby zobaczyć dyplom.

 

Źródło: www.powiat-leski.pl

Zamieścił: Adriana Wojdon
Kontakt   •    Mapa portalu   •    Co to są Wrota Podkarpackie?

Copyright © 2006 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Realizacja COMARCH